Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • problem

    pani doktroka syn bol pondelok na povinom ockvani 5 roky a dneska ma horucku je to normalne pondelok utorok nemal dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Reakcia na očkovanie, ktoréu je aj horúčka, prichádza zväčša do 24 hodín po očkovaní. Ak by horúčka zajtra pretrvávala, odporúčam navštíviť lekára. Je zvýšená chorobnosť, hlavne u detí v škôlkach.