Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • pnemo 23 a rybomunil

    prečo sa nemôže očkovať ak sa súčastne užíva rybomunil?nás takto očkovali,mohlo sa niečo stať?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Počas užívania Ribomunylu očkovanie nie je kontraindikované, teda nepovolené. Ak počas užívania Ribomunylu dieťa očkovali, nič sa nestalo. Každá situácia je úplne individuálna a závisí od zdravotného stavu dieťaťa, fázy užívania liekov a o aké očkovanie sa jedná, či počká alebo nie. Je to naozaj úplne individuálne a rozhoduje o tom lekár, ktorý dieťa pozná a vyšetril