Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Ockovanie

    Dobry den chcela by som sa opytat pani doktorky ci je potrebne ockovat do zahranicia,v juli sa chystame do Chorvatska.Mame tri deticky 8 rocny,6 a 3.Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak sú detičky riadne zaočkované, tak do chorvátska žiadne očkovania nie sú žiadané. Vhodné je mať detičky zaočkované proti žltačke typu A, pretože na cestách ale aj doma sa môžu stretnúť s týmto ochorením.