Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • prečo

    Dobry den,volam sa Antonia,som vydata mam jednu dcerku.Aj ked s manželom to nieje Bohvie čo,ale žijeme.Už som Vam raz pisala ohľadom problemu s manželstvom a nakoniec sa to poriešilo samo,každy budeme byvať inde,kedže on radšej stravi čas v krčme ako s rodinou.Mam taku smiešnu otazku a už dlhšie si ju neviem zodpovedať,tak Vam pišem.Mam kamarata je starši asi o 8-9 rokov,je vyznamny,úspešny v svojom obore,dobre vyzera,komunikatívny atd.Vobec sa nestretavame,občas mi zatelefonuje ako sa mam ako mala a tak,vieme sa rozpravať o všetkom čo može byť,ale to je všetko.Ma svoju rodinu,svoj život.Pozname sa možno aj viac ako desať rokov,a tak ma zaujima,prečo ked sa nahodou osobne niekde stretneme,musim od neho utekať,lebo mam vypadok rozumu a srdce mi chce vyskočiť.Je možne aby som taky čas niekoho milovala a popritom sa vydala a mala dieťatko,alebo je silnejšia osobnosť ako ja a preto tak reagujem?Niekedy ma to už trapi,že sa neviem tomu vzoprieť a normalne s nim komunikovať.Ale on ma už za tie roky prekukol tak sa zomna potom smeje (v dobrom),že ma raz nenapadne zo zadu obíme a voláme 112,lebo odpadnem,Vopred dakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Dobrý deň Tonjja
    neviem či milujete svojho starého kamaráta alebo je silnejšia osobnosť. Podľa všetkého však rozchodom s manželom vám v živote vzniklo prázdne miesto. Potreba mať niekoho nablízko môže byť veľmi silná, a tak veľmi vnímavo reagujete na človeka, s ktorým ste si duševne veľmi blízki, zdieľate spolu veci ktoré s inými neriešite. Je to vlastne ten najintímnejší kontakt aký teraz máte. Takže možno ho milujete, možno je to len túžba mať nablízku človeka ktorý vám rozumie....
    Je super že vo svojom živote máte blízkeho človeka. Veľa šťastia.