• Magnezium počas tehotenstva

    Dobry den. chcem sa opytať, či sa môže uživať magnezium od začiatku tehotenstva. Lebo som čitala, že obsahuje vitaminy proti unave, stresu, že sa môže uživať počas tehotenstva, tak si to chcem overiť, či sa môže od začiatku brať. A ked tak ktory magnezium lebo je ich veľa druhov. dakujem

    Dobrý deň,
    magnézium nebosahuje žiadne vitamíny ale čistý prvok magnézium (horčík). Nie je potrebné ho brať, ani iné vitamíny, pretože ak sa normálne stravujete, žiadny liek nezlepšuje prognózu gravidity.