• Velkost plodu

    , Autor: dragonfly23

    Dobry den p. doktor,
    som v 33tt, bola som na kontrolnom sone kde mi doktor povedal ze je babo napred o cca 2,5 tyzdna a ze by som mala zmenit stravovanie a obmedzit cukry. Ja sladke ale skor vobec nejem, pribrala som zatial 9kg, pijem len obyč. vodu, glukozovy test bol ok. Prosim vas o radu, ci to naozaj mozem ovplyvnit stravou/dietou, bojim sa aby male nemalo cez 4 kila pri porode. Inak tu su hodnoty -
    vaha 2252g, tyzden 32+1, zodpoveda 34+4, BPD 86-36+9, FL 65-33+4, AC 299-35+6, hlavou dole, DCK-32, placenta vpredu, st. I, PI 1,05, RI 0,68
    Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    plod je symetrický a normálne veľký, ultrazvuk obsahuje priemerné hodnoty, a nikto z nás nie je priemer. Ak ste mala glukozový test negatívny, tak sa nič nedeje.