• tehotenstvo

    Prosim vás veľmi o pomoc.
    Som už na pokraji zúfalstva. dna 19 .2 som mala riadnu menštruáciu, nakoľko som mala styk som si dala 28.2. tabletku po, dostala som menštruáciu 5.3. a hned v prvy den som si nasadila HAK, menštruovala som 5 dní a 10.3. som mala nechránený styk mojou vinou nie s mojim priatelom. HAK som vysadila 12.3. a dostala som krvácanie 14-16.3. potom som mala 18.3. a 24.-27.3. prerušovanu súlož s priateľom, tehotenský test som si robila 31.3. a bol negatívny aj 7.4 bol ešte negatívny, pozitívny bol až 9.4., na ultrazvuku som bola 11.4. kedy mi doktor zistil len zvýšenú sliznicu.
    13.4. som bola na krv a vyšlo mi HCG 234 dnes som bola na ultrazvuku a doktor mi povedal že vidí začinajuce tehotenstvo a až na moju žiadosť mi povedal, že vidí len gestačný vačok o velkosti 5mm a k tomu že ako dlho som tehotná sa mi nechcel vyjadrit a mam prist za 3 týždne a povedat mu že či idem na potrat. Prosím vas keby ste sa mi na zaklade udajov vedeli vyjadrit k tomu že koľko ma asi realne plod a či nemusim strach že dietatko, ktoré čakam je nie je priatelove.

    Dobrý deň,
    počas antikoncepcie ste neotehotnela, takže ak ste nesúložila s inými partnermi bez brania hormonálnej antikoncepcie, tak by die´ta malo by´t priateľove.