• hnede hrudky pri uzivani macmiror v 9.tyzdni

    Dobry den.
    Prosim Vas, chcem sa opytat ako to vlastne je s tym uzivanim Macmiroru complexu 500 v 1.trimestri tehotenstva?
    Ja som bola na poradni 12.4. nebol ziadny problem, ale o den na to som zacala mat svrbenie a paleniea na toaletnom papiery som po utreti vzdy mala taku slabo cervenu krv.
    Tak som isla hned na dalsi den k mojmu gynekologovi, ten mi zobral ster, pozrel pod mikroskopom a predpisal mi tieto vaginalne gulocky, ale na pribalovom letaku som sa doma docitala , ze sa v 1.trimestri tehotenstva nemaju uzivat, aj vsade na nete sa pise o tom ze kontraindikovane lieky su nebezpecne do 12.tyzdna, a ze tento macmiror takym liekom je...no ja teraz neviem, ci to mam prestat brat, uz som si dala 4 gulocku, alebo mam plne doverovat svojmu gynekologovi..ja uz totizto neviem , ci si to aj nenahovaram, hovoril mi ze budem mat vytok z tej gulocky (ona ja zlta-tak cakam ze zlty), ale mne sa zda ze na toaletnom mam aj take hnede zrazeniny, nie velke ale take, viditelne. No proste sa bojim, ale nechcem zbytocne panikarit...
    Poradte , prosim.
    Velmi pekne dakujem.

    Dobrý deň,
    macmiror complex je v tehotnosti bezpečný a má sa užíva´t vtedy, ak je plne indikovaný. Infekcia pošvy je nebezpečnejšia než samotná liečba.