• nočné potenie a rýchly tep

    Dobrý deň,
    som v 35 t.t. a v noci som sa začala dosť výrazne potiť a cítim rýchly tep srdca a pár krát mi stiahne maternicu niake výrazné bolesti necítim, výtok mám normálny ako počas celého tehu. je to dosť nepríjemné pri prvom tehu som tom nemala mám strach aby som sa neotvárala, ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    je to normálne, nočné poty a tep sú sposobéené zvýšenou hladinou hormónov štítnej žľazy v gravidite.
    Ak máte pravidľné kontrakcie a bolesti navštívte gynekológa.