• biometria 38tt

    Dobry den,
    zaujimalo by ma, ci podla Vas su tieto hodnoty v poriadku. Znepokojil ma pomer hlavicky k telu. Doktor sa ma opytal, kde som bola na morfologii v 30tt. Po mojej odpovedi usudil, ze to bude OK, kedze dotycny je vraj velky odbornik...

    PM:37+0
    BPD:92-38+0
    AC:315-35+4
    FL:70-35+4
    UZ zodpoveda:36+3
    Hmotnost:2800g
    Placenta:fundus G III
    Plodova voda:v norme
    RI aumbilicalis:0,50

    Dakujem!

    Dobrý deň,
    dieťa je normálne urastené a vyvinuté, rozdiel hlavička kontra bruško je naprosto v poriadku, ultrazvukový počítač má v sebe uložené priemerné hodnoty a nikto z nás nie je presne priemerný, každý sme trošku iný.