• Bolesť žlčníka

    Dobrý deň, som 30 tt a v noci som mala veľmi silné bolesti žlčníka. Moja otázka je,že ktoré druhy liekov na zmiernenie bolesti sa môžu v prípade gravidity používať. Ináč problémy so žlčníkom nemám ale teraz mám pomerne veľakrát problémy s pálením záhy ako aj bolesti žlčníka. Za radu Vám vopred ďakujem. Andrea Esztergályos.

    Dobrý deň,
    ak máte bolesti v pravom nadbruší, nemusí ísť iba o žlčník a je potrebné vyšetrenie vrátane odberu krvi. Určite by ste mala navštíviť porodnicu.