• problem

    Priatelka tu antikoncepciu vynechala mesiac preto, lebo si ju potrebuje zmenit. Dnes rano si robila tehotensky test a bol negativny. Da sa uz na toto spolahnut? Nebol ten test robeny skoro?

    Dobrý deň,
    zase je vo mne mnoho otázok (napr. načo meniť ak to 10 rokov fungovalo a načo vynechávať mesiac atď, ale v tom ste zrejme nevinne, dobrá rada od neúplatného gynekologa je nad zlato)
    Testy bývajú pozitívne pri hladine HCG v krvi nad 50, teda cca. 3 dni po vynechaní menštruácie.