• nepravidelna menstruacia

    Dobry den, potrebovala by som poradit. Prestala som uzivat antikoncepciu pred rokom a pol.
    Snazim sa otehotniet ale zatial bez vysledkov. Od vysadenia antikoncepcie mam velmi rozhadzany cyklus
    niekedy to je aj 50 dni. Stalo sa aj to ze som nedostala cyklus za dva mesiace a lekar mi predpisal
    hormonalne tabletky na vyvolanie cyklu. Posledne tri cykly sa mi upravili. bolo to presne na 30 den.
    Konecne som si namerala ovulaciu ovulacnym testom a v ten den som mala pohlavny styk. Pred dvoma dnami
    som mala dostat menstruaciu. Kedze to neprislo urobila som si tehotensky test, ktory bol negativny.
    Poslednych 6 dni si meriam aj bazalnu teplotu ktora je medzi 37.1-37.4. Za posledne 4 dni mam taky
    jemne kremovy vytok. Neviem ci som napisala vsetko tak, aby ste to pochopili. Znova mi ta menstruacia
    meska a ja neviem co si mam o tom mysliet.
    Dakujem za vsetky rady a nazory.

    Dobrý deň,
    prestaňte si merať bazálnu teplotu, berte ten duphaston na druhú fázu cyklu, upraví sa Vám menštruácia. Vhodné je endokrinologické vyšetrenie na vylúčenie inej príčiny.