• Clostilbegyt po 8 mesaicoch snaženia

    , Autor: jill24

    Dobrý deň,

    chcem sa opýtať na Váš názor na liečbu Clostilbegytom a Duphastonom bez predošlého vyšetrenia. O dieťatko sa snažíme zatiaľ bez úspechu ôsmy mesiac. Máme dve deti, bez problémov s otehotnením.
    Neviem, či ovuláciu mám, alebo nie. Žiadne vyšetrenia mi robené neboli. Po prečítaní príbalového letáku k lieku Clostilbegyt mám trochu obavy...

    Vopred ďakujem za Váš názor.

    Dobý deň,
    vy nie ste neplodný pár, neplodnos´t je definovaná, ak sa nedarí 12-24 mesiacov. Clostyrbegyt je pomerne závažný liek a musí sa užívať ak je indikovaný.