• PROBLEM O MESTRUACNOM KRVACANI

    Dobry den chcem sa spytat mam 15 rokov ci treba chodit ku zenskemu lekarovi kazdy rok alebo nie a este sa chcem spitat meska mi menzes tak mi dali injekciu a vraveli mi ze mi to budu pichat 3 mesiace moze sa to

    Dobrý deň,
    ak nemáte ešte sexuálny styk, tak kontroly u gynekológa nie sú potrebné. Neviem, čo Vám pichli ale začiatky menštruačného krvácania bývajú často neovulačné a nepravideľné.