• perioda po sekcii

    Dobry den, pan doktor, chcela by som Vas poziadat o radu. Som 4 mesiace po sekcii, komplikacie ziadne, okrem menstruacie. Prichadza v intervale 21 dni, pricom 2 dni pred zacatim krvacania mavam stavy, ktore sa daju prirovnat chripke /slabost, malatnost, zvysena teplota/ a samotne krvacanie trva 1 a pol dna, namiesto 4-5 dni, ktore som mala pred tehotenstvom. Neviem, ake dlhe je obdobie, ktore sa povazuje za klasicke v ramci stavu "unormalnenia" sa po porode, alebo je vhodne, navstivit gynekologa. Za Vasu radu vopred dakujem.

    Dobrý deň,
    nepíšete, či kojíte, preto predpokladám, že nie.
    Takto skrátený cyklus je možný, pretože prvé cykly po porode možu byť neovulačné a tomu zodpvoedajú aj tie príznaky. MOžete počkať, upraví sa to do roka, ak nie vhodná je antikoncepcia.