• Vyrazky pod ockami

    Dobry den, moja dcerka ma 1 a 3 mesiace. v podslednom case sa jej pod jednym ockom robia malicke cervene vyrazky. trosku aj pod nostekom, to som si myslela ze je zo sliniek lebo sa jej prave prerezavaju stolicky.
    ALe tie vyrazky pod ockami, moze ist o nejaku alergiu? skusil som je dat trosku cokolady....co by ste doporucovali? ist vysetrit na nejake alergie alebo k ocnemu?
    Dakujem velmi pekne

    Vyrážka môže byť z čokolády ale aj nejakej infekcie, či reakcia na niečo, čo malo dieťatko na rukách a pretrelo si miesto pod očkami. Odporúčam navštíviť vášho lekára, pozrie a rozhodne, čo treba dať.