• opakovy zapal mocovych ciest

    Dobry den prajem.
    ja mam problem s dcerkynim opakovanym zapalom mocovy ciest.ma 21 mesiacov a zacalo sa to u nej ked mala 17 mesiacov.potom za dva mesiace to mala zas a teraz taktiez.antibiotika pomozu ale ako vidno raz dva zas prechladne hoci davam velky pozor aby bola vzdy aj vhodne oblecena.existuju nejake pripravky z brusnice pre take male dieta ktore by mohla uzivat?co by ste vy odporucili?plienky uz nema 4 mesiace tak je to nepohodlne aj pre nu ak jej uz natiahnem ale bez toho nemoze byt lebo aj ked sa pyta cikat tak to nedokaze zadrzat kym by si sadla na nocnik ci wc.
    za vasu odpoved dopredu dakujem

    Je potrebná úzkostná hygien, nohavičky po vypratí žehliť!!!!!Dostatok tekutín, potravinové doplnky v tomto veku nie sú, pretože na týchto deťoch sa nerobia štúdie.