• otazky

    Dobry deň. Moj 3 rocny syn prekonal pred 4 dnami crevnu chripku. Po 2 dnoch to chytilo aj manzela a na 5ty den aj mna. Som kojaca mamina 4mesacnej dcerky. Aky priebeh bude u nej? Nakolko jej v brusku pocujem silne ,grulenie!. Od hladu to nema. Papa dobre(vzdy si ju prevazim). Je len trosku nespokojna. Moze mat castejsie stolicu? (je vodnatejsia). Ina otazka: aku farbu ma mat moc zdravej kojacej zeny? V com je problem ak je mierne zltozeleny? Nasledne aj dcerka ma zltozelenu stolicu - suvisi to spolu? Opakujem, ze papa dobre (130 - 170ml jedno kojenie). Dakujem za odpovede.

    Dobrý deň,
    je možné, že Vaše protilátky v mlieku dcéru ochránia a ona to nedostane. Ak aj áno priebeh by mal byť ľahký, iba častejšia stolica.
    Farbu moči ovplyvňuje aj strava. Žltozelená farba mi nepripadá nijako ohrozujúca.