• Menstruacia

    Dobry den pan doktor, ako prve vas musim pochvalit, ze velmi pekne, rychlo a bezproblemovo odpovedate na kazdu otazocku. Ja sa chcem len opytat na meskajucu menstruaciu, od porodu som kojila dcerku vyse roka, priblizne do 10tyzdnov mi prisla prva menstruacia 31.12.2007, odvtedy mi celkom pravidelne prisla s rozdielom maximalne 3dni az doteraz, poslednu mestruaciu som mala 28.2. a trvala tyzden a do dnesneho dna mi neprisla, s manzelom pouzivame vzdy kondom a uz sme sa rozhodli pre teliesko, ale teraz ked mi meska menstruacia, tak sa obavame, ci nie som tehotna. Urcite pojdem k doktorovi tento tyzden v piatok, ale zaujima ma aj vas nazor, do piatku je este daleko. Jje pravda,ze posledny mesiac sme mali viacmenej stresovy, takze by to mozno mohlo byt aj tym, lebo sa inak citim uplne v pohode. Vopred vam dakujem za radu. Prajem krasny zvysok dna.

    Dobrý deň,
    ak kojíte tak menštruácia nemusí nastúpiť vobec. Ak nekojíte, tak menštruácia by mala pravideľne naskočiť do 6 týždňov od odstavenial. Urobte si tehotenský test, je veľmi presný.