• HAK

    Prajem Vam pekny den,odporucate HAK zacat uzivat na 5den menzes?ja to neviem posudit,lebo prvy den mam iba jemne spinenie a az na druhy den zacinam normalne krvacat.Poradte mi kedy vlastne mam zacat.Dakujem

    Dobrý deň,
    niektorí doktori doporučujú začať 5. deň, pretože riziko špinenia počas užívania je menšie. Začnite s tým 5 dní od začiatku slabého krvácania.