• otázka

    Dobrý deň,chcem sa spýtať či je normálne keď pri užívaní antikoncepcie pri poslednych 3 tabletkách v balení dostanem menštruáciu ktorá trvá asi 3-4 dni a potom už v tom 4 týždni kedy by mala byť normálna nepríde.Je možné že mi nesedí antikoncepcia tak,že by ma z toho mohla bolieť aj chrbtica?
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    chrbtica Vás určite z tabletiek nebolí. Zrejme sú pre Vás hladiny hormónov nízke, ale nevidím dovod na zmenu, ak máte inak cyklus pravideľný.