• hemoroidy a kojenie???

    Pán doktor, už ste mi viackrát pomohli so svojimi radami, ďakujem Vám, prosím vás, poradte mi aj teraz. Mám päťmesačného synčeka, ktorého úspešne kojím. A aj by som chcela čo najďalej, ale gastroenteorológ mi minulý týždeň povedal, že kým kojím, tak mi nevie pomôcť s hemoroidmy, lebo že pri kojení sa nesmú tie čípky užívať. /Asacol/ Ja som už z toho zúfalá, lebo nechcem skončiť s kojením, veď malý pekne priberá. Ale aj tie bolesti sú už neznesiteľné.... Pomooocc!!!Ďakujem.

    Dobrý deň,
    Asacol je prípravok určený na liečbu ulceróznej kolitídy a Crohnovej choroby.
    V jeho indikáciách som nenašiel, že by bol vhodný pri hemeroidoch. Kúpte si v lekárni čípky proti hemeroidom, je ich mnoho a možu sa užívať v tehotnosti.