• antikoncepcia a krvácanie

    Dobrý deň, začala som užívať HAK Jeanine, pred dobratím prvého balenia, z ktorého mi ostávalo 7 tabliet som začala krvácať, najprv to bolo len špinenie , ale teraz už krvácam ako pri menštruácii, musím podotknúť že pauzu medzi prvým a druhým balením som nemala kvôli dovolenke, teraz beriem druhé balenie 7 tab. poradte mi prosím či mám pokračovať, alebo vysadiť, Je tento problém závažný?

    Dobrý deň,
    nie je to závažný problém, chyba je ak ste začala hneď prvé balenie bez pauzy, telo si musí na novú situáciu zvyknúť.
    Doberte balenie, spravte si 7 dní pauzu a začnite ďalšie.