• zabudnuta tabletka

    dobry večer,užívam tabletky Linditette 20 od pondelka o 22.00 a v tretom tyždni (v stredu) som ju zabudla užiť a dala som si ju okolo 01.00 hod. a vo štvrtok v spominanom čase.ale v piatok som dostala menštruaciu tak som už tabletky dalej neužila a urobila som 7 dni pauz,ale mala som v nedelu nechraneny pohlavny styk a chcem sa opytať či je tu riziko otehotnenia a ako mam dalej uživať tabletky či od pondelka ako som začala užívať prve balenie alebo tak ako som prestala,čiže už od toho piatku?dakujem

    Dobrý deň,
    riziko otehotnenia je pri spomínanom užití malé, ak je posun do 12 hodin, sú tablety spoľahlivé. Teraz si urobte 7 dní pauzu a začnite nové balenie.