• Nuvaring a meškajúca menštruácia

    Dobrý deň.Už 4 roky používam Nuvaring.Som s ním veľmi spokojná.Nedám na neho dopustit.Žiadne problemy.Až do tohto mesiaca.Krúžok som si vybrala v utorok 11.5. a menštruacia mi mala prísť v piatok 14.5.A dnes už je pondelok a stale nič.Neviem čo sa mohlo stať ale veľmi ma to znepokojilo.Je možne aby menštruácia si len tak neprišla aj ked používam Nuvarin podla navodu na hodinku presne?Toto sa mi za tie 4 roky ani raz nestalo?Viete mi poradiť?Ďakujem.

    Dobrý deň,
    občas pri dlhšom užívaní antikoncepcie dojde k úplnemu zástavu rastu sliznice maternice a preto nepríde menštruácia, nič to neznamená, pokračujte v užívaní.