• POTREBUJEM RADU

    Dobry den.
    Chcem sa spytat. Bola som na vysetreni u gynekologa, aby mi predpisal antikoncepciu, tu som pred tym este neuzivala. Este v ten den po par hodinach som zacala mat hnedy vytok a myslela som si ze je to menstruacia, pretoze tak mi zacina, najskor tmavo hnedy a neskor krvavy, aj ked sa mi to zdalo este skoro, bolo to na 23 den od poslednej menstruacie. Tak som v ten den vecer uzila prvu tabletku, aby som to nepremeskala. Lenze na druhy den uz som mala vytok len ruzovkasty, velmi slabucky az biely. Takze to nemohla byt menstruacia. A teraz neviem co robit. Dalsiu tabletku som uz neuzila. Mohlo ten vytok sposobit to vysetrenie? A stane sa nieco ked som uz uzila prvu tabletku ? dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    mohlo ísť omenštruáciu a mala ste pokračovať v užívaní. Teraz počkajte na ďalšie krvácanie a začnite, budete mať cyklus kratší o jednu tabletku.