• Možné tehotenstvo?

    Dobrý deň, menštruáciu mávam pravidelne, pred týždňom som mala nechránený styk ale partner ejakuloval mimo mňa. Menštruáciu som dostala presne v 28.deň, ale je trochu slabšia ako obvykle. Môžem byť tehotná?

    Dobrý deň,
    áno vždy pri nechránenom styku je riziko tehotnosti, ale ak krvácate tak je pravdepodobnosť malá, počkajte týždeň a pre istotu si spravte test.