• Prosím poraďte mi.

    Dobrý deň, pán doktor. Už viac ako rok a pol mám problém mám menštrúaciu 5 dní a ďalšie 5 - 7 dní mám špinenie. Výšetrrenia: hysteroskopia negat., histologia v norme sono aj palpacne v norme. Menštruácia je pravidelna. Všetko sa to začalo keď som vysadila TRINODIOL 21. Môj doktor nevie čo ďalej. Liečba pred vyšetreniami bola ASCORUTIN, ale bez zlepšenia. Teraz ma ešte posiela na hematol. amb. o vylučeni poruchy koagulacie.

    Dobrý deň,
    osobne si myslím, že máte zápal sliznice maternice, vhodné je preliečiť Vás dvojkombináciou antibiotík, aspoň 3 týždne, ak sa nič iné nenašlo.