• Častá menštruácia

    Moju malú stále kojím, má 1 rok a 3 mesiace a 5 mesiacov beriem antikoncepciu Azalia. Odvtedy ako som ju začala brať, mám dosť často menštruáciu. 8 dní menštruácia, 4 dni bez a potom znova 8 dní normálna menštruácia. Je to normálne? Môj gynekológ mi povedal, že sa mám rozhodnúť sama, či ich prestanem brať. Vraj to nevadí. Nemôže uškodiť taká častá menštruácia? Ďakujem

    Dobrý deň,
    telu to neškodí, a je to sposobené kombináciou azalie s kojením, občas to býva, hlavne u žien s nadváhou, kedy sa produkujú hormony aj v tuku.