• menštruácia

    Dobrý deň! mám 17 rokov a mám problémy s menštruáciou. Už som ju nedostala 2 alebo 3 mesiace. Čo mám robiť?

    Dobrý deň,
    systém iba dozrieva a je to zrejme tým. Niekedy však u mladých dievčat, ak sú príliš chudé alebo naopak majú nadváhu menštruácia prestane.
    Ak máte ideálnu hmotnosť a máte takéto kolísania, vhodné je navštíviť gynekologa.
    Ak však máte menštruáciu menej ako rok (to znamná od 16. rokov) tak je to normálne, do roka sa to spraví.