• Intimny zivot v tehotenstve

    Vazeny pan doktor,

    na www.lpp.sk som citala informaciu, ze tehotna zena by sa mala vyvarovat pohlavnemu styku v case, ked by mala mat menstruaciu, lebo je vraj v tom case tehotenstvo labilne. Kedze som sa s takymto nazorom este nestretla a zda sa mi skor nepravdivy, pytam sa na radu Vas. Co si o tom myslite? Je potrebne sa vyvarovat pohlavneho styku v tychto dnoch?

    Dakujem za odpoved.

    Prosím Vás,
    zbežne som sa pozrel na www.lpp.sk
    toľko hovadín a blbostí som už dlho nevidel.
    Ale asi som posadnutý diablom, pretože sa mi stránka za chvíľu rozsypala.
    Je nevýhodou internetu, že aj takéto okultné stránky dostanú priestor.