• chudokrvnost

    Dobry den,

    som 30 tyzdni a zistili mi nedostatok zeleza v krvi, lekar mi predpisal Maltrofen, ja ho vsak zle znasam. Chcem sa spytat ci bude postacujuce, ked si v lekarni kupim len obycajne vitaminy - zelezo. Dakujem.

    Dobrý deň,
    Maltofer je asi najlepšie sa vstrebávajúce železo, takže ma prekvapuje, že s tým máte problémy. Neviem aké máte výsledky a aká je potreba užívania železa. Železo vo vitamínových preparátoch je pomerne v malej koncentrácii.