• MOJA PRIATELKA

    DOBRY DEN MAME TAKY PROBLEM ZE MOJA NASTAVAJUCA JE TEHOTNA ALE PRED TYM AKO SOM JU SPOZNAL UZ 2KRAT POTRATILA ALE JEDNO DIETA MA ZDRAVE PISEM VAM PRETO LEBO JE TROSKU STRESE NIEKEDY SA JEJ VYSKITNE HNEDY VYTOK JE V TRETOM MESIACI DOKTOR O TOM VIE ALE ONA SA BOJI ZE O TO PRIDE AJ JA CHCEL BY SOM VEDIET O TOM VYTOKU HNEDOM CO TO VLASTNE JE A CI TO NEOHROZY JEJ TEHOTENSTVO VOPRED DAKUJEM ZA RYCHLU ODPOVED KTORA NAS POSUNIE VPRED

    Dobrý deň,
    závisí na týždni tehotnosti, ale krvavý výtok býva v tehotnosti častý, je to prejav usídlenia vajíčka a jeho rastu. Ak sa výtok nezhorší a krv nebude ako menštruačná nič nehrozí.