• 7.tyzden gravidity

    dobry den, chcem sa spytat. dnes som bola na vysetreni u svojho gynekologa, som asi v 7. tyzdni tehotenstva. robili mi sono a este nebolo vidiet cinnost srdiecka. je to v poriadku , alebo v tomto tyzdni by uz srdiecko malo byt? nemusim sa zatial obavat? dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    v 7. týždni by už akcia mala byť vidieť, ale ako poznám slovenské pomery, robili Vám zrejme ultrazvuk cez brucho a nie vaginálny, takže nemusia poznať nič. Neobávajte sa, za týždeň sa uvidí.