• sterilizacia

    ..Dobry den, chcem sa opytat na antikoncepciu ale vo forme sterilizacie....mam 29 rokov a 3 deticky ( dievcata )....dalsie dietatko uz s manzelom urcite neplanujeme...preto ma zaujima tato moznost antikoncepcie....hormonalnu antikoncepciu a ani teliesko nechcem a kondom vobec neprichadza do uvahy a kedze uz mame 3 deticky tak sme sa spolocne rozhodli ze je to konecna...preto chcem vediet akym sposobom mozem poziadat o sterilizaciu a hlavne kolko stoji sterilizacia.....dakujem

    Dobrý deň,
    sterilizácia je konečná, ste veľmi mladá žena a netušíte, čo Vás v živote postihne. (nič zlé Vám neprajem), preto by som určite doporučil hormonálnu antikoncepciu, ktorá má mnoho priaznivých účinkov.
    Neviem koľko stojí sterilizácia, peniaze sú podľa mňa v prípade že ide o zdravie na poslednom mieste.