• menstruacia

    Dobry den pan doktor, mam taky maly problem , vynechala mi menstruacia , potom , co uz skoro dva roky uzivam Lindynette 20 chodilo to presne na hodinu , ale teraz nie. Mozem byt tehotna , nikdy som nezabudla zobrat tabletku , ak neratam , ze som to teraz nejedla na hodinu presne , tak hodina hore dole nie viac. Myslite , ze mozem byt tehotna, co si absolutne uz nezelam. Inak take vlasocnate stopy krvy som mala ale nic viac , a uz si mozno zacinam nahovarat nieco , ale zacali ma boliet aj prsia . V pondelok mam zacat znova s uzivanim , mam pokracovat normalne dalej ? Dakujem

    Dobrý deň,
    ¨pravdepodobne antikoncepcia sposobila atrofiu sliznice, je to normálny prejav dlhodobejšieho užívania. Nič sa nedeje nestreuje sa.
    Ak chcete pre istotu si spravte tehotenský test, ak bude negatívny pokračujte v užívaní. Po ďalšom balení možete slabo zašpiniť, to bude menštruácia.