• Výtok

    Dobrý deň. V čase menštruácie som mala iba hnedý výtok. Po skončení menštruácie sa výtok zmenil na ružový až mierne hnedý. Mám bolesti na lavej strane podbruška, bolesť vystreluje aj do chrbtice a do nôh, som unavená. Prosím Vás o čo môže ísť? Zápal, cystu? Dakujem.

    Dobrý deň,
    je to normálny prejav menštruácie. Únava je na jeseň noírmálna.
    Urobte si tehotenský test, ak bude negatívny počkajte na ďalšiu menštruáciu. Ak bude pozitívny navštívte lekára.