• OTAZOCKA

    Dobry den.Pan doktor.s partenorom som uz 4roky.v sexe sme si vzdy super rozumeli.ale ako sa nam narodil syncek dost to zlihalo.proste pri milovani s parnerom uz dlhsi cas neviem mat orgazmus.ozaj si neviem vysvetlit,ze preco.Partner ma stale pritahuje a vzrusuje a tiez ho strasne lubim.Tak potom kde je prosim pricina.Moze to byt aj tym,ze mame stale tu istu polohu a uz dlhsi cas.Cim je to sposobene,ze pri milovani nedosiahnem orgazmus??DAKUJEM

    Dobrý deň,
    Váš problém je pomerne častý. Určité percento žien po porode stratí schopnosť spontánne dosiahnuť orgazmus, možu za to anatomicé ale aj psychické zmeny.
    Otázka znie :
    Je pre Vás orgazmus naozaj nevyhnutný ?
    Nestačí Vám príjemný pocit a radosť s kontaktu s partnerom ?
    Ak áno tak mu to vysvetlite a milujte sa veselo ďalej, predpokladám, že ak sa tým nebudete trápiť príliš zaoberať, stav sa výrazne zlepší.
    Ešte je tu aj iná možnosť, skúste, či dosiahnete orgazmus masturbáciou. Ak áno, určite si dohodnite s manželom spoločnú masturbáciu, je to veľmi príjemná technika.