• Po pôrode

    , Autor: karina

    Dobrý deň pán doktor Záhumenský! Chcela by som od vás opýtať, že pred 9.dňami som rodila s cisárskym rezom, ale už ani nemám menštruáciu. Je to problém, alebo môže byť, že niekto tak skoro už nemá menštruáciu po pôrode. Mala som všetko po operácií v poriadku, ale s tou menštruáciou nie som spokojná , mám obavy, že sa mi niečo stane. Poradte mi prosím! Ďakujem.

    Dobrý deň,
    po 9 dňoch už nemusíte krvácať, pri cisárskom reze sa dutina maternice kompletne vyčistí a potom sú straty malé. Ak by ste začala mať horúčky alebo bolesti v podbruší, navštívte porodnicu, kde ste rodila.