• este raz otazka..

    Dakujem za odpoved, polozim teda otazku takto, pokial mi moja ocna napise, ze cisarsky rez INDIKUJE musia to brat v nemocnici za posledne slovo a postupovat podla tohto rozhodnutia? Alebo mozu brat na vedomie dalsie vysetrenie, ktore to neodporuca ale ani nevylucuje? Dakujem

    Dobrý deň,
    vezmú každé vyšetrenie, pretože ak Vám lekár doporučí cisársky rez z očnej indikácie a oni to nebudú rešpektovať berú si na seba zodpovednosť za prípadné zhoršnie zraku. Ak Však nejaký iný očný lekár napíše, že nepredpokladá zhoršnie a že možete rodiť spontánne, ja osobne by som to rešpektoval, pretože zodpovednosť preberá ten oftalmológ.