O nás

Spoločnosť ORBIS IN, prevádzkujúca portál www.mamaaja.sk  vydáva časopisy MAMA a ja a Adamko.

 

Časopis MAMA a ja je populárno – odborný časopis, ktorý sprevádza rodičov od tehotenstva po raný školský vek detí už desiaty rok. Za ten čas sa stal jednotkou na slovenskom trhu.

Odborné články, ktoré sú pripravované v úzkej spolupráci s odborníkmi z rôznych oblastí, sú čitateľom podávané jasnou a zrozumiteľnou formou. Zahŕňajú oblasť zdravia, výchovy, psychológie. Časopis je logicky štrukturovaný, v pravidelných rubrikách nechýba obdobie tehotenstva, deti v jednotlivých etapách vývoja, zdravotné rubriky, rozhovory, novinky a zaujímavosti, ale aj rubriky venujúce sa matkám z pohľadu ženy a jej bežného života, ako sú cvičenie, móda, voľný čas, fejtóny, recepty. Silná predplatiteľská základňa svedčí o vysokej loajalite čitateľov.

Všetky informácie týkajúce sa časopisu MAMA a ja – cenníky, rozmery inzercií, dátumy vydania, atď. si môžete stiahnut v pdf formáte: MAMA a ja 2014.

 

Detský časopis Adamko pôsobí na slovenskom trhu siedmy rok a za ten čas si so svojimi malými čitateľmi vytvoril pevné priateľstvo. Ponúka im presne to, čo deti od časopisu očakávajú a to je veľa zábavy, hier, zaujímavostí a taktiež priateľské postavičky komunikujúce jednotlivé rubriky. Deti prostredníctvom 36 plnofarebných strán získajú nielen nové vedomosti, ale sa aj kreatívnym spôsobom zabavia. Všetky informácie týkajúce sa časopisu Adamko – cenníky, rozmery inzercií, dátumy vydania, atď. si môžete stiahnut v pdf formáte:Adamko 2014.


Samostatným úspešným projektom súvisiacim s touto cieľovou skupinou je www.mamaaja.sk Portál je venovaný širokej verejnosti, nájdete tu okrem pravidelne dopĺňaných článkov aj on-line poradne odborníkov, rôzne testy, pomôcky, ankety, fotoalbumy detí, diskusné fórum, blogy, minuburzu detských potrieb atď. Návštevnosť portálu je overovaná i-auditom.

Zaslaním listu či postrehu (do ktorejkoľvek rubriky v časopise alebo na www.mamaaja.sk)  dávate súhlas na prípadnú redakčnú úpravu textu a na uverejnenie v printovej verzii MAMA a ja alebo na web stránke www.mamaaja.sk.

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Aktuálne vydanie

Anketa

Žiadna aktuálna anketa