Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Syn sa kuše

Ahojte,môj syn má tri roky a už druhý týždeň si kuše do ruky,do kolena,stále má prsty v ústach a kuše. Do škôlky nechodí ešte,tak neviem,ako k tomu prišiel,stretli ste sa s tým niektorá?

  • laskovienka
    17.03.2017, 09:57

    a nema problem so zubami ci myslis ze to je nieco psychickeho? treba sa mu pozriet na zubky a ked nie mozno ho len viac zabavit. no bodaj by to boli zuby bo by nebolo dobre ak by mal uz takto maly psychicke problemy

  • Majla
    22.03.2017, 16:20

    Mozno zubky nie su ok. Bolo by fajn kuknut ich :)

  • zaraja
    23.03.2017, 13:40

    Ked som si precitala tento prispevok tiez ma hned napadli zubky. Aj si uz zistila ci to boli naozaj oni?

  • gabona1
    07.04.2017, 20:04

    Môj nastarší strašne hrýzol deti v škôlke. Buď rada, že je ešte doma a hryzie len sám seba. Náš hrýzol aj doma seba, nás a aj  škôlke. Jedno dievčatko uhryzol tak do líca, že mu tiekla až krv a bol to veľký prúser. Našťastie to prestalo beham 2 mesiacov, ale mala som poriadne nervy.

  • anulienkaL
    11.04.2017, 19:55

    Ono to časom prejde ale asi treba rázne zakročiť a dať dieťaťu najavo, že sa to nesmie. Bohvie prečo to tie deti robia. Ono pochopím ak dieťa pohryzie druhé dieťa može to byť v zápale zlosti ale keď sa kuše samo seba?

  • Vouli
    12.04.2017, 14:59

    Presne ako pisete treba na rovinu sa dietatom o tom porozpravat. Ze to nie je vhodne

  • Ninn_ka
    13.04.2017, 07:29

    Mala by si to vyriesit co najskor lebo to moze prerast aj do nieco ineho. dieta sa nesmie hryzt a nesmie hryzt ani druhe deti. Na to treba ist razne a ono si da povedat.

  • simike
    03.05.2017, 14:14

    no tak to neviem ako by som to riesila ale tak nesmie kazdopadne ublizovat inym detom a a ni dospelym. mozno by si mu mala tak jemno ukazat, ze to nie je nic prijemneho a snazit sa tomu zabranit ako sa len da lebo nikdy nevies ako na to zareaguju aj ostatne deti

  • mahulienka
    05.05.2017, 12:03

    pride mi to ako keby sa malemu svetko dovolovalo a on nemal nad sebou pevnu ruku. nechcem aby sa na mna autorka urazila ale bude to asi rozmazlenostou a okamzite, by to mala raznejsie zacat riesit

  • laskovienka
    16.06.2017, 09:08

    ty podla mna pises z cesty celkom :)

+ -
Príspevkov: 10