Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Zdravie dospelých

anonym, 12.06.2008 18:17

"kurie oká"

môžte mi poradiť niečo na tzv. kurie oko? neviem presne či je to to, ale asi áno.
pod prstom na nohe mi vyšiel taký pľuzgierik zvnútra zrejme nahnisaný je to opuchnuté a hrozne bolí...
nechce sa mi k doktorke, mám to 15 km, strávim tam celý deň medzi chorými, čo fakt nepotrebujem, pošle ma na kožné a tam keď si nezaplatím termín tak mám smolu...a kde zatiaľ nechať deti....
dopredu ďakujem za vaše rady...

  • anonym autor
    12.06.2008, 20:20

    Tiež som mala kurie oká na chodidlách a dlho sa mi nedarilo zbaviť sa ich... Chodila som aj na kožné na zmrazovanie, atď a pomohlo to len nachvíľu, potom boli späť. Potom som skúsila šťavu z takej rastlinky, tuším sa volá lastovičník obyčajný, rastie bežne na lúkach, kurie oká som tou šťavou potierala asi štyri mesiace a boli preč... Nenávratne! Skús si to pozrieť v knihe od Trebenovej Zdravie z Božej lekárne, je tam tá rastlinka aj vyobrazená spolu s návodom... Držím palce! Za vyskúšanie to stojí, nie ;-)

  • monči
    12.06.2008, 20:47

    ja som mala na prste ale na ruke a čuduj sa svete,ani neviem ako zmizlo mi to jednu zimu,keď som stráááášne jedla mandarinky.fakt ani neviem ako to zmizlo,len som si zrazu uvedomila,že tam nič nie je :?: :?: :?:

  • anonym autor
    13.06.2008, 21:27

    na kurie oká sú najlepšie prípravky od SCHOLL-u.sú drahé ale fakt kvalitné. asi pred mesiacom som to mala tuším tretí krát v živote. odpadlo to samé po necelom týždni používania.

  • anonym autor
    16.06.2008, 19:23

    ďakujem za rady, určite pomohli...dnes je to už ok :P , tak ešte raz ďakujem

  • barimovka
    21.08.2008, 13:42

    Ahojte chcela by som sa spýtať na tie prípravky od SCHOLLu,kde by som to dostala kúpiť a v akej cene.Keď som bola v lekárni dali mi iba obyčajné náplaste a to vobec nepomohlo.Dokonca tam bolo napísané že si to mám zrezať žiletkou alebo odstrihnúť nožničkami čo mi prišlo veľmi zvláštne.Vďaka. :roll:

  • anonym autor
    22.08.2008, 21:48

    ja som to dostala v lekárni, tam mali zvlášť pultík s rôznymi prípravkami zn.scholl a aj obuv tam predávali.
    skús inú lekáreň, v niektorej iste budú mať, cenu si už nepamätám.
    prípadne aj drogérie ponúkajú túto značku ale neviem či kompletný sortiment.

  • barimovka
    25.08.2008, 14:01

    Ďakujem!:D

+ -
Príspevkov: 7