Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Výbavička

miriamkovacova, 28.01.2016 15:52

Výbavička? Aký teplomer?

Zdravím, každú chvíľu sa nám narodí malá a ja prehľadávam rôzne fóra, čo ešte treba dokúpiť. Skoro všetko, čo by sa dalo kúpiť popredu už máme a takmer jediné čo nám chýba je poriadny teplomer. Aký uprednostňujete vy? Klasický či máte radšej tie nové bezkontaktné?

  • Angelika
    28.01.2016, 17:48

    Za nás ti môžem odporúčiť už len ten bezkontaktný, tiež som ho najviac ocenila keď som mala bábo.

  • Edith
    28.01.2016, 19:55

    Od kedy prestali vyrábať ortuťové, jediný čo sa nám osvedčil je bezkontaktný zo stránky truelifecare.cz ...a hlavne pri dieťati to využiješ na 100% :)

  • terezBA
    28.01.2016, 21:23

    Určite bezkontaktný, oceníš to, keď bude bábo choré a nebudeš ho musieť budiť keď po celom dni konečne zaspí a je to rýchle, spoľahlivé lebo s ortuťovým sa deti večne vrtia a nie vždy potom ostal tam kde mal a to bolo trápenie, takže rozhodne bezkontaktný :) My máme od Chicca a funguje fajn :)

  • miriamkovacova autor
    28.01.2016, 22:07

    Ďakujem za odpovede :-) Viac menej už som bola rozhodnutá kúpiť bezkontaktný, len som chcela počuť viac názorov :) O stránke truelifecare.cz som už počula, viac krát som to vo fórach čítala, tak bude obľúbený :-)

  • Natallka
    29.01.2016, 08:35

    Tiez sa priklanam k bezkontaktnemu, mame doma a je to super vychytavka, objednavali sme z truelifecare. Kamaratka caka babo, tak ho chcem objednat aj jej :)

  • skorulka
    26.09.2016, 09:49

    Bezkontaktný teplomer nie je 100% presný...radšej doporučejem klasický..je to síce pre dieťatko nepríjemnejšie ale určite presnejšie..ja používam teplomer od Zepteru a som spokojná..vždy zmeria presne :)

+ -
Príspevkov: 6