Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 30.10.2014 11:50

Ako využívate "voľný čas" na materskej?

máte popri tom zhone na materskej vôbec na seba nejaký voľný čas? ak si len pre seba chvíľku "ukradnete", čo najradšej robíte? ;-)

  • anonym
    03.11.2014, 20:04

    Popri prvej materskej som mala velmi malo casu, kedze som pracovala z domu. Ani neviem, ako som to zvladala. Teraz pri druhej mam casu o kusok viac a travim ho sledovanim prednasok na youtube v anglictine z oblasti, v ktorej pracujem. Konecne mam na to cas. A aspon uplne nevypadnem z anglictiny.... Taktiez si najdem priestor aj na konakt s ludmi, s ktorymi som uz velmi dlho nic nepopisala ... aspon cez facebook.

  • anonym
    06.11.2014, 20:49

    No zozačiatku som nemala vôbc na nič čas, nič som nestíhala. Kým som len navarila upratala, tak som bola tak unavená že kým ešte spal malý tak som si ľahla. Ale teraz už je to trošku lepšie, keď sa vie vyhrať aj sám v ohrádke, alebo ho šupnem do kresiela a ja pri ňom v kresle sa venujem rôznym kreatívnym veciam, či už štrikujem teraz na vianoce svetríky preňho alebo šály pre rodinu, alebo aj náušnice a náramky si robím. Občas prečítam nejakú zaujímavú knihu.

  • anonym
    12.02.2015, 15:01

    Vie sa vyhrať dieťatko v kresielku? Lebo len tak ležať v postieľke my moji nechceli. A premýšľam, či ho kúpiť švagrovcom na krstiny maličkej.

  • anonym
    04.05.2016, 18:55

    myslim ze ano :)

  • anonym
    25.11.2016, 16:54

    Ja som najradšej čítala, vtedy som mala na to caas,to sa dá aj pri kojeni .A milión aktivít s deťmi,ktore a j mňa bavil,napr cvičenie premamky s deťmi,plavanie..bolo to super.

  • anonym
    19.12.2016, 12:04

    Tak ja ešte nemám bábätko, ale veľmi sa snažíme. Rada si čítam takého fóra, kde sa dozviem čo a ako. Veľmi dobre ste to tu napísali a aspoň viem a poznám názor viac žien, že čo ma čaká a ako je to naozaj. 

  • anonym
    03.02.2017, 11:13

    Ahoj, ahoj zenulky...:-)nechodila som casto na toto forum, ale v poslednej dobe ma to zacalo bavit...nemam az tolko casu, ale aspon takto na par minut denne aby som sa porozpravala aj s inymi mamickami...zistila som ze mi to padne vhod a aspon sa aj dozviem nove veci:-)..chcela by som sa spytat, ci su tu mamicky ktore svoj volny cas travia aj vo fitku?...su tu mamicky, ktore cvicia a chcu byt stale atraktivne aj ked uz maju deturence?..chcela by som zacat so sebou nieco robit..len vobec neviem ako zacat, ci hned fitko alebo len doma...co by ste mi poradili?

  • anonym
    07.02.2017, 15:22

    Dobre si spravila, sem tam je to dobré sa porozprávať aj prostredníctvom internetu s inými mamičkami. Mne to tiež už veľa krát pomohlo:-) Aby som ti odpovedala na tvoju otázku. Ja už vyše polroka navštevujem fitness centrum. Dlho som sa odhodlávala ale jedného dňa som si povedala že musím niečo zo sebou robiť a už to išlo. Fitko som si obľúbila, cítim sa tam dobre a nadviazala som tam aj nové kamarátstva s babami;-) Poradila by som ti hneď fitko, lebo doma ťa to dlho držať nebude. A vo fitku keď si už zaplatíš členstvo a mesačnú pernamentku tak si donútená tam chodiť už len skrz tých peňazí ktoré do toho investuješ

  • anonym
    08.02.2017, 13:36

    Babuľky a koľko platíte za fitko? Máte ročné členstvá alebo si platíte len mesačné pernamentky? Taktiež by som chcela začať zo sebou niečo robiť, keďže moja svadba sa blíži a chcem vyzerať dobre;-) Bola by som rada, keby mi poradíte nejaké fitness centrum v Bratislave, najideálnejšie by bolo v Ružinove.Za skorú odpoveď ďakujem:-)

  • anonym
    08.02.2017, 15:35

    Ahoj, ja som popri materskej zacala chodit na jogu  avelmi to bolo super. Tiez som si kupila kolieskove korcule a chodila som korculovat aj so sportakom . Tiez som chodila plavat ,ale s detmi :). Ja moc fitka nemusim.

  • anonym
    08.02.2017, 15:37

    Mam kamosky,ktore navstevuju Relax a su mega spokojne. To je petrzalka, oproti auparku..ale je to strasne drahe, aspon pre moju  penazenku, preto tam nechodim :)

  • anonym
    10.02.2017, 09:41

    Ďakujem za tvoju správu, ale Petržalku mám dosť od ruky, teda nie až tak ďaleko ale chcela by som chodiť do fitness centra v Ružinove, aby som to mala fakt kúsok potom domov a aby som nemusela cestovať autom alebo autobusom. Ale mohla by si mi aspoň napísať, že koľko tam platia? Aby som si vedela aspoň ceny porovnať, ďakujem:-)

  • anonym
    10.02.2017, 13:51

    ja som stále na rodičáku.Malý bude mať už skoro dva roky, tak som si zaplatila výtvarku a každý týždeň idem na tri hodiny tam. Dobre sa zrelaxujem a vždy si niečo pekné urobím. Malý je zatiaľ s tatinom a užívajú si po svojom.

  • anonym
    14.02.2017, 11:28

    Mám ročné členstvo na 12 mesiacov a každý mesiac platím 19,90€ a mám tam neobmedzené vstupy, takže vo fitku môžem byť aj 3 hodiny (samozrejme ale že tam toľko nevydržím :DD) Je super že chceš niečo zo sebou robiť, lebo športovanie je veľmi dôležité. Ja som teraz skrz kolena dva týždne nemohla cvičiť a už som z toho na prášky:/ Už sa teším že dnes konečne pôjdem:-)

  • anonym
    15.02.2017, 16:30

    ked ja vzdy vsetko zabudnem :))) aj mi vraveli a viem, ze som skoro odpadla z tej sumy, takze bolo to vela , ale nechcem ti klamat presnu sumu...mna to lakalo kvoli vstupu do bazena hlavvne..

+ -
Príspevkov: 47