Diskusie

Vytvoriť diskusiu

pc

Ahojte, aj vaše deti už odmalička vedia na pc lepšie než vy sami? Ja sa nestíham ani diviť, do čoho všetkého šprtajú. Ale občas je z toho aj osoh. Babkám minule vymysleli kalendár z fotiek aby sme spravili, tak som sa s nimi na tom trochu natrápila, oni vyberali fotky a potom sme si to tlačili doma. Na cd a dvd chcú aby sme si tlačili obrázky, aby to bolo pekné. Občas to preháňajú s tou aktivitou, respektíve keby nebola taká drahá Foot in mouth

  • Tatiana1234
    11.09.2014, 17:03

    Hej dnešné deti sú veľmi vyspelé na techniku. Učia starých rodičov aj zapnúť televízor nielen pc. :-D To poznám, cez youtube si púšťajú rozprávky, rôzne hry. Snažím sa ich vyháňať čo najviac von, lenže keď je také leto upršané, neviem ich na celé dni zabaviť inými aktivitami ako človeče alebo karty. No tak to tlačenie ti nezávidím. Teraz som kupovala 5 farebných tonerov, hrozne drahé to je. Tlačím len fakt najnutnejšie veci a nie tak ako ty :-D

  • liara
    12.09.2014, 15:50

    náš synek to umí natotata .... manželovi vkuse vypíná laptop pak mu prepne telku a nakonec mu vypne mobil.... A můj starý jenom zuří .... Innocent

+ -
Príspevkov: 2