Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Zdravie detí

anonym, 15.04.2010 19:59

topanocky na doma

Ahojte, ake topanocky mam kupit svojej 18 mes. dcerke na doma? Doteraz chodila v botaskach, lebo v obycajnych papuciach sa jej chodilo zle. Nieje este teplo, ale ide pomali leto.
Dakujem

  • sandras
    15.04.2010, 20:06

    možeš skúsiť ortopedické sandalky z lekárne (alebo zdrav. potrieb)

    my sme kupovali papučky, ale nie tie nasúvacie klasické (tie až od 3 rokov), ale také vyššie, šnurovacie. Dokonca sme zohnali aj také na leto, s volnými prštekami na sponku, tuším nejaký polský výrobca (Befado alebo ešte iná značka)

  • levicaiva
    15.04.2010, 20:54

    Tie vyssie mala nenosila rada, a zle sa jej v nich chodilo. Kupovala som jej slovensku znacku Rak. Preto som presla na botasky. Bojim sa ze v sandalkach sa jej bude zle chodit.

  • sandras
    15.04.2010, 21:07

    take malé detičky by mali mať spevnenú pätičku, preto som pokial sa dalo volila vyššie topánočky. Naše deti maju velké nožičky, takže ked mal nôžku väčšiu ako číslo 26 (čo bolo u syna asi v 2 rokoch) museli sme tiež prejsť na nižšie topánky. Posledné sme mali také sandálky z LIDL, boli lacné a celkom kvalitné. Nosil ich od mája do leta

    ale niektorým to možno nevhovuje, tak pokukaj nejaké sandálky, mali by sa čoskoro v obchodoch objaviť. Alebo v tej Protetike, mavaju také ako dreváky, ale s remienkom aj okolo pätičky.

     

     

  • janalabaj
    15.04.2010, 21:08

    aj my sme mali rakacke, mali aj otvorenu spicku, nepotila sa nozka. myslim, ze dietatko by malo mat spevnenu patu, takze tie vyssie topanocky maju vyznam. skus zaujat farbou. alebo potom protetika, ale tie su drahsie.

  • sandras
    15.04.2010, 21:12

    toto je pekné a z tou značkou mame dobré skúsenosti http://befado.pl/?p=produkty&id_pgr=7

  • strasnedeco
    16.04.2010, 10:56

    My mame na doma z Diechmanu ci ako sa to pise aj papucky teplejsie na suchy zips makkucke alebo take tenisky nie take tvrde ako botasky ale velmi pohodlne a zaroven dobre drzia nozicku....

  • janiska
    16.04.2010, 11:48

    My používame papučky - výrobca RAK Bánovce. Vyrábajú aj šnurovacie - plné, aj so zapínaním na klips s voľnými prštekmi a pevnou pätou aj našuchovacie s gumičkou. Pekne držia nožičku.

+ -
Príspevkov: 7