Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Rodina

Michaela.mamina, 12.05.2016 08:09

Kady sa dieťa rozmaznáva?

Dobrý deň, ja mám 3 ročného syna a niekedy si neváži hračky kazy ich a ani mu nevadí že ich dáme do pivnice ani mu nechýbaju ale upratať si ich nechce. Myslíte že je rozmaznaný? Lebo sladkosti mu dáme ale len ak poslúcha. Ja si myslím že nieje dobré mu dávať zakaždým sladkosti. Ale muž mu vždy dá keď poslúcha čo mám robyť? A niekedy býva upyštaný hrozne.

  • domusikMala
    14.10.2016, 13:50

    Dvojitá výchova je najhoršia na rozmaznávanie-jeden zakáže druhý dovolí. Ale jasné že aj sladkosťami a hračkami. Rozmaznavať láskou je naj :-D

  • renikik
    28.10.2016, 13:03

    Je tormalne ze su deti upistane ale s muzom sa treba dohodnut na nejakej norme lebo zasa nemalo byt to byt tak ze poslucha len preto ze vie ze nieco dostane. a muz by to mohol pochopit ved je dospely clovek 

  • zltevajko
    03.11.2016, 15:07

    najhorsie ked muz robi takto napriek a mozno si to ani neuvedomuje ale tu pomoze len neustala kominukacia aby aj muz vedel ze preco to tak chces aby v tom videl nejaky zmysel a aby aj videl dosledky sojho spravaia na dietati ale ked budete komiúnikovat zlepsi sa to drzim palce

  • hruzincatko
    19.01.2017, 09:55

    Prosím vás moja sestra dáva všetko, čo jej dcére  na očiach vidí ale tvrdí, že to nieje rozmaznávanie. Ako jej mám vyhovoriť jej správanie voči dcérke. Keď vyrastie bude to s ňou mať ťažké.

  • ericita
    20.01.2017, 12:28

    Viesco ja so neni za to aby sa deto rozmaznavali, uz len z dovodu, ze aka je doba teraz. Ked si dieta naucim od malicka, ze vsetko dostane co si vymrnci, tak v puberte to bude horsie. Potom rodicia budu mat hlavu v smutkufrown

  • Altia
    25.01.2017, 08:50

    Teraz je taka doba, ze rodicia si radi rozmaznavaju deti a potom to tak aj vyzera. Mam znamu, ktora kupila 5-rocnemu synovi tablet, planuje mu mobil kupit. Co bude mu potom kupovat, ked bude starsi. A vzdy, ked ide s nim do obchodu, tak co si piskne to maindecision

  • hruzincatko
    09.02.2017, 13:56

    Presne tak doba je taká. Zväčša maminy rodia neskôr a deti sú jedináčikmi. Tam sa je jasné , že na dieťatko sa bude pozerať troška inak. Ale každý rodič príde do štádia uvedomenia sa a nastolenia poriadku .

  • Zindia
    16.02.2017, 09:33

    moja bude mat v juni rok a pockame este rok a urcite chcem popracovat na druhom dietati, aby sa mala aj s kym hrat. nechceme aby bola jedinacik a co sa tyka rozmaznavania dame jej dost, ale ak si zasluzi. chceme aby bola najstastnejsim dietatom ale aby bola aj dobre vychovana

  • anezska
    27.03.2017, 17:25

    popracovat, to vyznelo nadherne to ti teda poviem :D

  • zunaja
    27.03.2017, 21:31

    Dieťatko by sa malo rozmaznávať ale s mierou. JAsné, že keď je dieťatko jedináčikom, rodičia mu venujú viac všetkého ale no nie každému je z akéhokoľvek dôvodu dopratych viac detí. Podľa mňa sa rozmaznávajú všetky male detičky a s pribúdajúcim vekom sa to akurát skresáva...

  • magdalena8
    19.05.2017, 09:40

    nemalo by sa, vsetko s mierou.

  • laskovienka
    09.07.2017, 08:56

    ked mu zakazdym ustupujeme ;)

  • mima_zima
    11.07.2017, 13:33

    ked mu davame vsetko co chce :/

  • zitrana
    29.11.2017, 16:45

    baby čo vravíte na rozmaznávanie starými rodičmi? 

  • Petra
    24.03.2018, 15:21

    starý rodičia su profici na rozmaznavanie deti,vnučat. Našim detom kupili na vianoce toto https://kytary.sk/yamaha-b2-pec-rozbalene/HN169316/

+ -
Príspevkov: 15