Diskusie

Vytvoriť diskusiu

vianočné menu pre dvojročného drobca

Prosím, napíšte mi, čo dávate na štedrú večeru dvojročným krpcom?

Môžu papať kapustnicu?

  • sandras
    22.12.2010, 14:04

    2.ročne dieťa už by malo jesť všetko

    takže kludne aj kapustnicu, aj rybu, kašu .. vyhla by som sa asi len majonezovemu šalatu

  • ninus
    22.12.2010, 17:00

    Moja ma 20 mesiacov a ani ma nenapadlo robit jej nieco zvlast , my budeme mat na veceru pangasia toho ma velmi rada aj z kapustnice jej dam ochutnat a rybku bude mat zo zemiakmi....

  • anonym
    22.12.2010, 19:03

    Aj my máme 2-ročného drobca, kapustnicu bude s nami, okrem hríbikov a keďže my s manželom máme kapra, ale bojím sa kostí, tak malému akurát tiež robím pangasia, inak žiadne "výnimky" :D .

  • anonym
    22.12.2010, 20:57

    Ja mám 15-masačného, takže na večeru mu dám z kapustnice, ale asi bez kapusty :D Potom bude mať varený zemiačik a kvôli kostiam som mu kúpila rybie prsty...

  • levicaiva
    23.12.2010, 08:08

    Ja mam dvoj rocnu dcerku a aj minule Vianoce uz jedla vsetko, samozrejeme nie majonezovy salat! A tento rok jej ho tiez nedam. Kapustnicu mozes dat, o nedavaj mu do taniera klobasu ani nic podobne. Ak mu nebude chutit nevadi. My ideme mat tento rok na veceru panasiusa. Minuly rok sme mali lososa a malej velmi chutil

  • sandras
    23.12.2010, 10:04

    u nas je to tak, že deti kapustnicu velmi nelubia

    malemu sm,e davali odskúšať, ked mal na vianoce 1r a 10 mes. a hned mal červene fliačky okolo pusinky ... ale mali sme vtedy dosť kyslú ... tento rok im dam po 1 naberačke a uvidíme ...

    U nas tento rok bude losos a zapekaná zemiakova kaša, ja ani deti šalat nejeme a manžel povedal, že kvoli nemu aby som nerobila ...

  • zazka
    23.12.2010, 10:19

    Dakujem všetkým za radu.  Kúpila som malému lososa. Ako ste ho upravili? Mohol by sa normálne obaliť ako trebárs kapor?

  • monikanikol
    23.12.2010, 12:11

    škoda obalovať takú dobrú rybku .... len ho na troške olivovom oleji alebo masle na panvičke usmaž alebo daj do trúby ...

  • levicaiva
    23.12.2010, 12:17

    neobaluj ho. A asi ti tu struhanku ani nebude chciet. Urob ho naprirodno na masle, grilovacej panvici, upec v rure...

  • zuzitko74
    23.12.2010, 14:33

    Kapustnica môže byť v pohode, ale kapustu treba poriadne umyť a ja ju aj krájam aby sa nám neťahala za lyžicou. My si doma zvykneme dať aj každý do taniera za lyžicu kyslej smotany, kapustnicu to super zjemní.

+ -
Príspevkov: 10